Mayapack'e
Hoş Geldiniz!

Mayapack markaları bir üst seviyeye taşır. Lüks karton çantalar, j-cut turn top otomatik çantalar, soft karton kutular, ve taslama kutulardan oluşan zengin ürün çeşitliliğimiz, küresel kalite standartlarındadır.

Mayapack'in Olağanüstü Gelişiminde Yolculuğa Çıkın

Videoyu Oynat
2011 yılında Türkiye pazarında lüks karton çanta üretimi ile başlayan ve 2016 yılından itibaren tüm Avrupa pazarına yayılan Mayapack; yolculuğunda, ürün gamına karton kutu, taslama kutu ve otomatik çantaları da ekleyerek devam ediyor.

Lüks Karton Çanta, otomasyonun kusursuzluğuyla...

Videoyu Oynat
Alışverişlerde ve hediye sunumlarında önemli bir role sahip olan “Lüks Karton Çanta”, Mayapack’te yeniden tanımlanıyor. Otomasyonun kusursuzluğu ve yüksek kalite, lüks ile fabrikamızda bir araya geliyor. Karşınızda Mayapack’in lüks karton çanta üretim hattı!

Bizi ve ürünlerimizi yakından tanıyın...

İçsel motivasyonumuzun gücüyle büyük bir heyecan ve küçük bir kaygıyla işe başladığımız lüks karton çanta serüvenimiz bugün; kâğıt/karton bazlı geniş ürün gamımız, yüksek kalite bilincimiz ve geniş lojistik ağımızla devam ediyor. Kataloglarımızı inceleyerek bizi yakından tanıyabilirsiniz.

Biz bir aileyiz...

Mükemmelliğe olan bağlılığımız ürünlerimizin ötesine geçmekte ve operasyonlarımıza güç veren insanları da kapsamaktadır. Yaratıcılığı teşvik eden, fikirleri besleyen ve yetenekleri kullanan bir insan kaynakları vizyonuyla; ambalaj sektörünü yeniden tanımlamayı hedefliyoruz.​

Öne Çıkan Ürünler

Lüks karton çantalar, turn top j-cut otomatik çantalar, soft karton kutular, taslama kutular ve çok daha fazlası...

Kalite ve Sürdürülebilirlik:
İki Kavram, Tek Anlam.

Kalite, operasyonlarımızın kalp atışıdır... Mayapack'te kalite ve sürdürülebilirlik bir bütündür. Üretimde doğal kaynakların ve enerjinin verimli kullanılmasını sağlayarak çevreye karşı sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

Etkin kalite yönetimi sayesinde, hammadde ve enerji gibi kaynakları verimli kullanarak müşterilerimize uygun maliyetli çözümler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda çevreye duyarlılığı da ön planda tutuyoruz.

Neden Mayapack?

Yüksek Kalite

Mümkün olan en iyi müşteri deneyimi için ürün ve hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak geliştirmeye kararlıyız. Üretimimiz dünya standartlarına uygundur ve üretim alanlarımız uluslararası akreditasyona sahip kuruluşlar tarafından denetlenmektedir.​

Lojistik Ağ

Akıllı ve esnek lojistik altyapısı ile teslimatı kolaylaştıran Mayapack, tüm Avrupa'da zamanında ve güvenilir teslimat sağlar.​​

Profesyonel Organizasyon

Profesyonellerle çalışıyoruz! Tasarım ve üretim aşamalarında son derece deneyimli uzmanlardan oluşan ekibimiz, projelerinizi kolaylaştırır ve konfor sağlar. Hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlıyor ve profesyonel işbirliğimizin başarınıza değer katacağına inanıyoruz.​​

Hızlı & Kolay Teslimat

Kapsamlı tedarik zincirimiz ve Avrupa'daki geniş lojistik ağımız, tüm siparişlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslimini sağlar.​​

Ürün Çeşitliliği

Mayapack ile ürün çeşitliliği özgürlüğünün tadını çıkarın ve tasarımın sınırsız olanaklarını keşfedin. Geliştirilmiş ambalaj alternatifleri ile marka kimliğiniz her zaman öne çıkacaktır. Denenmiş ve test edilmiş ambalaj yaklaşımımızla, hayranlık uyandıran çözümleri oluşturmak için her sektörden markalarla işbirliği yapıyoruz.

Sayılarla Mayapack

Lüks Karton Çanta/Yıl
0
Çalışan
0
Soft Karton Kutu/Yıl
0
Ürün Çeşitliliği
0 +
Taslama Kutu/Yıl
0
İhracat Ülkeleri
0
Otomatik Çanta/Yıl
0
Üretim Alanları
0
Oluklu Kutu/Yıl
0
Üretim Tecrübesi
0 Yıl
Mayapack'ten Haberler
Maya'dan Haberler

KASAD’dan Karton Eğitimi

Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD) Genel Sekreteri Sn. Erol Gül tarafından, Bağcılar’daki fabrikamızda “Karton: Üretimi, Türleri ve Özellikleri” başlıklı bir eğitim gerçekleştirildi.

Devamını Okuyun »

Bültenimize kaydolarak gelişmelerden haberdar olun!

Bültenimize abone olarak, doğrudan gelen kutunuza gönderilen değerli bilgilerle dolu bir dünyanın kilidini açın. Mayapack ve ambalaj sektöründen en son haberleri alın!