Lojistik

Lojistik yönetimimiz

Mayapack’in tüm tedarik ve teslimat zincirlerinin bel kemiği olan lojistik; planlama, kalite, termin ve çevresel öncelikleri kapsayan, lokomotif bir role sahiptir.

Mayapack olarak; sektörümüzün önde gelen bir üreticisi ve ihracatçısı olarak, Türkiye ile Avrupa arasındaki mesafeyi yakınlaştıran lojistik gücümüzle, hizmetinizdeyiz! Kara, hava, deniz ve Ro-Ro’yu kapsayan güçlü lojistik altyapımız; hammadde tedariğinden sipariş teslimine kadar, doğru malzemelerin doğru zamanda bulunmasını sağlayarak üretim süreçlerini optimize etmekle kalmaz, ülkelere göre uyguladığı farklı organizasyonlarla ihracatınızı kolaylaştırır.

Etkin lojistik yönetimimizle, nakliye maliyetlerini, depolama giderlerini ve gecikmeleri en aza indirir, “kapıya teslim” lojistik hizmetimizle, ek bir ücretlendirme olmadan müşterilerimizin siparişlerini en uygun maliyetlerle ulaştırırız.

Nötr Teslimat

Nötr teslimat” ile, müşterilerimizin müşterileri için de güvenilir lojistik hizmeti sağlarız. Tedarik zincirlerinin, rotaların ve düzenlemelerin karmaşık yapısını anlayan ve çözümleyen bir iş ortağı olarak, ambalaj yolculuğunuzda yanınızdayız.

Güvenilirliği, verimliliği ve sürdürülebilirliği artıran lojistik çözümlerle Avrupa’nın her ülkesine kolay ve hızlı bir şekilde bağlanıyoruz. Kapsamlı lojistik ağımız, yerel bir hizmet sağlayıcının kişiselleştirilmiş ilgi ve uzmanlığını sunarken, karmaşık uluslararası nakliye düzenlemelerinde gezinmemizi sağlar.

Kapsamlı lojistik ağımız, karmaşık uluslararası nakliye düzenlemelerinde yol alırken yerel bir hizmet sağlayıcı gibi kişiselleştirilmiş ilgi ve uzmanlık sağlar.

Maya Packingdom Distribution GMBH

Mayapack olarak; sipariş, üretim, tasarım ve lojistik hizmetlerinin her aşamasında yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlayacak prosedürleri uygulayarak, Avrupa’daki müşterilerimize önemli faydalar sağlıyoruz. Almanya konuşlu dağıtım şirketimiz “Maya Packingdom Distribution GmbH” aracılığıyla faturalandırma seçeneği ile masrafları azaltmakla kalmıyor, ilgili gümrük prosedürlerini de kolaylaştırıyoruz.

Avrupa’da Genişleyen Lojistik Ağımız ve Birçok Ülkeye Gümrüksüz Teslimat Hizmetleri

Avrupa lojistik operasyonlarımızı gerçekleştirdiğimiz Maya Packingdom Distribution GmbH şirketimiz; Almanya, Avusturya, Bulgaristan ve Fransa’da transfer depoları ve gümrükleme noktaları kurarak dağıtım ağını genişletmiştir.

Müşterilerimize sağladığımız vergi ve gümrük işlemleri avantajını daha da geniş kitlelere sunacak ve bu hedefler doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.

Lojistik operasyonlarımızı geliştirerek müşterilerimize daha hızlı ve güvenilir hizmet sunmak her zaman işimizin temel bir parçası olacaktır. Yeni projelerle süreçlerimizi optimize ederek Avrupa’da büyümeye ve genişlemeye devam edeceğiz.

Mayapack'in Lojistik Avantajları

DAP Uygulaması ile Katkılar

Delivered at Place (DAP) yani “Belirlenen Yerde Teslim”, hem alıcılara hem de satıcılara fayda sağlayan uluslararası bir nakliye düzenlemesidir.

DDP'nin Faydaları

Müşterilerimize Delivered Duty Paid (DDP), yani “Gümrük Vergileri Ödenmiş Olarak Teslim” ile yalnızca siparişleri alıcının belirlediği varış noktasına teslim etme sorumluluğunu ve maliyetini üstlendiğimiz değil, aynı zamanda tüm gümrük vergileri, vergiler ve ithalat gümrük işlemlerini de üstlendiğimiz bir nakliye düzenlemesi ile gerçekleştiririz. 

Özel Çözümler

Tek bir uygulamanın herkese uymadığını çok iyi biliyoruz. Verimli ve güvenli teslimatlar sağlamak için ihtiyaçlarınıza uygun özelleştirilmiş lojistik planları tasarlamak için sizinle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Güvenilirlik

Güncellik ve güvenilirliğe olan bağlılığımız sarsılmaz. Kâğıt bazlı ambalajınızın tam olarak ihtiyaç duyulan zaman ve yere ulaşmasını sağlamak için lojistik sürecinin her adımını titizlikle planlıyor ve izliyoruz.

Uçtan Uca Şeffaflık

Lojistik yolculuğu boyunca şeffaflığa inanıyoruz. İzleme ve gerçek zamanlı güncellemelerden net iletişime kadar, sürecin her aşamasında müşterilerimize geri beslemelerde bulunuyoruz.

Sürdürülebilirlik

Çevre dostu ambalaj çözümlerini savunduğumuz gibi, sürdürülebilir lojistik uygulamalarına olan bağlılığımızı da genişletiyoruz. Karbon ayak izimizi azaltmak için rotaları optimize ediyor, emisyonları en aza indiriyor ve yenilikçi yeşil çözümleri keşfediyoruz.

Kalite Güvence

Lojistik hizmetlerimiz, kalite taahhüdümüzle sorunsuz bir şekilde uyumludur. Üstün kâğıt bazlı ambalaj üretimine gösterilen aynı özveri, ambalajın güvenli ve verimli bir şekilde teslim edilmesini sağlamaya kadar uzanır.